• Dziś w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci św. Andrzeja Boboli oraz dzień wdzięczności za naszą świątynie, jej budowniczych i tych, którzy ją wspierają z okazji 25. rocznicy jej konsekracji. Na prośbę burmistrza Czechowic-Dziedzic suma odpustowa o g. 11.30 zostanie odprawiona w intencji mieszkańców naszego miasta i gminy.
  • Dziś jeszcze zapraszamy na nabożeństwo majowe o g. 16.30 połączone z nowenną przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • We wtorek na spotkanie modlitewne o g. 16.30 zaprasza Apostolstwo Modlitwy.
  • W środę o g. 17.30 nabożeństwo majowe, a także nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po nim Msza w int. próśb i podziękowań.
  • W piątek, 26 maja, Dzień Matki, pamiętajmy więc o naszych mamach, o tych, które są wśród nas, jak i o tych, które Pan powołał już do Siebie.
  • W sobotę o g. 17.30 majówka połączona z nabożeństwem do św. o. Pio. Po nim Msza w int. członków i dobroczyńców Towarzystwa św. o. Pio.
  • W sobotę, w wigilię Zesłania Ducha Świętego, w parafii Wspomożenia Wiernych odbędzie się dekanalne czuwanie przed tą uroczystością, na które szczególnie zapraszają wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Rozpocznie się ono Mszą św. o g. 17.30.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

AMDG