• Dziś zapraszamy jeszcze na nabożeństwo majowe o g. 16.30, a po niej Msza wieczorna. Po Mszy na spotkanie zapraszamy wspólnotę Małżeństw.
 • W poniedziałek o g. 18.00 Msza św. w int. wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, a po niej spotkanie w salce Miłosierdzia.
 • We wtorek będziemy obchodzić uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona naszej parafii i naszego miasta. Główne uroczystości z tym związane odbędą się w najbliższą niedzielę. A we wtorek o g. 18.00 zostanie odprawiona Msza w int. Ojczyzny i naszej parafii oraz w int. Apostolstwa Modlitwy. Po Mszy wspólnota św. o. Pio zaprasza na inscenizację o naszym świętym Patronie, której towarzyszyć będzie występ zespołu smyczkowego. Zapraszamy bardzo gorąco!
 • We środę 25. rocznica konsekracji naszego kościoła. O g. 17.30 nabożeństwo majowe oraz do MB Nieustającej Pomocy.
 • W tym tygodniu, we czwartek, na Mszy o g. 18.00 młodzież z naszej parafii otrzyma sakrament bierzmowania. Próby przygotowujące do tej uroczystości jutro, w poniedziałek i we wtorek o g. 16.30.
 • W czwartek także o g. 18.00 Msza zbiorowa za zmarłych.
 • W piątek nabożeństwo majowe połączone z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.
 • W przyszłą niedzielę w naszej parafii zewnętrzna uroczystość ku czci św. Andrzeja Boboli. O g. 11.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza dziękczynna za 25 lat konsekracji naszego kościoła oraz w intencji naszej parafii i mieszkańców naszego miasta i gminy. Msza zakończy się procesją z Najświętszym Sakramentem i relikwiami naszego Patrona. Gorąco zapraszamy dzieci I-Komunijne oraz starsze i młodsze do sypania kwiatów i niesienia feretronów.
 • W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która w tym roku przypada 28 maja.
 • W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 • Dzisiaj po Mszy św. druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej zbierają do puszek ofiary na działalność statutową, w tym na zakup sprzętu i doposażenie jednostki. Za złożone ofiary dziękujemy. Bóg zapłać.
 • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii.

AMDG