§  Dziś jeszcze zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o g. 16.15, a po nim Msza św. wieczorna. Po niej spotkanie Wspólnoty Małżeństw. Także dziś, zgodnie z zarządzeniem Konf. Episkopatu Polski, liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. niedzielnej.

§  Jak już informowaliśmy po Mszach św. Wspólnota Małżeństw rozprowadzała ciasta za dobrowolną ofiarę. Zebrane w ten sposób fundusze w całości zostaną przeznaczone na pomoc małej Zuzi Mikoda, przedwcześnie urodzonej i wymagającej rehabilitacji oraz kosztownych badań specjalistycznych i operacji. Bóg zapłać za Waszą pomoc.

§  W poniedziałek po Mszy wieczornej wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie do salki Miłosierdzia.

§  W środę o g. 17.15 wraz z nabożeństwem różańcowym nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza w int. próśb i podziękowań.

§  W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: we środę bł. Jana Beyzyma, apostoła trędowatych na Madagaskarze, w czwartek bł. Honorata Koźmińskiego, kapucyna, założyciela wielu zgromadzeń zakonnych, a w sobotę św. Teresy od Jezusa, doktora Kościoła.

§  Bardzo serdecznie zapraszamy młodzież z klas VIII na spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Jutro, w poniedziałek 10 października o godz. 16.30 spotkanie dla dziewcząt, a we wtorek 11 października również o godz. 16.30 spotkanie dla chłopców. Spotkania te odbędą się w kościele.

§  W przyszłą niedzielę pod hasłem ”Blask prawdy” będziemy przeżywać XXII Dzień Papieski dziękując Panu Bogu za dar i świętość św. Jana Pawła II. Zbierane w tym dniu ofiary do puszek przeznaczone zostaną na wsparcie Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia działającej na rzecz zdolnej, biedniejszej młodzieży.

§  Przez cały październik bardzo serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które w tygodniu odprawiane są o g. 17.15, a w niedziele o g. 16.15.

§  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.W tym tygodniu oprócz Gościa Niedzielnego także pięknie ilustrowany Gość Extra w całości poświęcony św. Siostrze Faustynie oraz kultowi Miłosierdzia Bożego.

§  Parafia NMP Wspomożenia Wiernych w piątek, 14 października zaprasza na wspólną modlitwę w intencji dzieci, które odeszły przedwcześnie, ich rodziców,  krewnych i przyjaciół. Początek o g. 17.00. Więcej na ten temat na plakacie.

AMDG