SZESNASTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA  –  18.  LIPCA

INTENCJE  MSZALNE

 

PONIEDZIAŁEK – 19. LIPCA

  7:00  –  Za + Hildegardę Szpyrka (od wnuka Macieja z rodziną)
            –  Za + Romana Engler (od rodziny Badowskich)

  8:00  –  Za + Sylwię Wawszkowicz (od rodziny Paszek)
            –  Za ++ Aleksandrę Brożek i ojca Karola

18:00  –  Za ++ Helenę i Józefa oraz rodziców z obu stron
            –  Za ++ Jerzego Bargieł oraz z rodzin: Knapczyk, Szura, Gałuszka i Otręba

 

WTOREK – 20. LIPCA        

  7:00  –  Za ++ Bronisławę i Mariana oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron
            –  Za + Cecylię Kłaptocz (od siostry Oli z synem)

  8:00  –  Za + Marię Hulbój (od siostry Danuty z rodziną)
            –  Za + Krystynę Sikora (od Janka z rodziną)
            –  Za + Eugeniusza Hołdys w 30 dni po śmierci

18:00  –  W intencji Aleksandry w 18. rocznicę urodzin, dziękczynno-błagalna
            –  W 40. rocznicę urodzin Sylwii o Boże błogosławieństwo i opiekę dla całej rodziny

 

ŚRODA – 21. LIPCA

  7:00  –  Za + Annę Legut (od chrześniaka Zygmunta z żoną Dorotą)
            –  Za + Tomasza Obrzut

  8:00  –  Za + Michała Lenartowicza (od Haliny i Romana Marczyńskich)
            –  Z okazji rocznicy ślubu Eweliny i Andrzeja oraz o Boże błogosławieństwo dla córki Martyny

18:00  –  W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
            –  Za + Stanisława Kalarus w 2. rocz. śmierci

 

CZWARTEK – 22. LIPCA

  7:00  –  Za + Marka Szpilę (od kuzynki Małgorzaty z mężem i dziećmi)
            –  Za + Irenę Kamińską

  8:00  –  W intencji Anny i Pawła w 15. rocznicę ślubu, dziękczynno-błagalna
            –  Za + Eugeniusza Jurczyk

18:00  –  Za ++ Agatę w 15. rocz. śmierci oraz rodziców: Annę i Franciszka
            –  W intencji Magdaleny i Jakuba z okazji imienin

 

PIĄTEK – 23. LIPCA

  7:00  –  Za + Stanisława Bieniek
            –  Za ++ Alicję Praisner i Leszka Chromika (od mamy i taty)

  8:00  –  Za ++ współpracowników
            –  Za + syna Piotra Rzepisko (od rodziców i brata)

18:00  –  Za + Tomasza Obrzut
            –  Za + Krystynę Sikora (od cioci Marii Wizner z rodziną)

 

SOBOTA – 24. LIPCA

  7:00  –  O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii i Józefa Firganek
            –  Za + Remigiusza

  8:00  –  Za ++ Katarzynę i Wojciecha Majcher
            –  Za ++ Franciszka Szweda oraz rodziców

18:00  –  Za + Jacka Gruszkę w rocz. śmierci
            –  Za + Mieczysława Szlosarczyka w 1. rocz. śmierci

 

SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 25. LIPCA

  7:00  –  Za ++ Stanisława, Marka, Martę, Alfreda, Bronisławę i rodziców

  8:30  –  Za ++ Annę i Tomasza

10:00  –  Za ++ syna Jacka i męża Erwina
            –  Z okazji 18. urodzin Lucyny o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego

11:30  –  Z okazji 50. rocznicy urodzin Edyty, dziękczynno-błagalna

17:00  –  O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla syna Krzysztofa z okazji 25. rocznicy urodzin o opiekę na dalsze życie (od mamy)