PIĘTNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA  *  11. LIPCA 2021

INTENCJE MSZALNE

 

PONIEDZIAŁEK – 12. LIPCA

  7:00  –  Za + Tomasza Obrzut
            –  Za ++ Marię w 30. rocz. śmierci, Andrzeja, Daniela, Henryka i Jadwigę

  8:00  –  Za ++ Stefanię Pokładnik oraz rodziców
            –  Za + Zenona w 17. rocz. śmierci

18:00  –  Za + Stefana Gęszka w rocz. śmierci
            –  Dziękczynna z okazji 70. rocznicy urodzin Jolanty i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

WTOREK – 13. LIPCA        

  7:00  –  Za + Jana Wąsik
            –  Za ++ Edwarda i Anielę oraz rodziców z obu stron

  8:00  –  O życie wieczne dla zmarłych przebywających w czyśćcu oraz Jana Kost
            –  Za ++ Kazimierza Rybackiego i rodziców z obu stron

18:00  –  W intencji Apostolstwa Modlitwy
            –  Za + Zdzisława Świgoń (od żony i synów z rodzinami)

 

ŚRODA – 14. LIPCA

  7:00  –  Za dobroczyńców żyjących i zmarłych
            –  Za + Grzegorza Juszczaka (od kuzynki Justyny z rodziną)

  8:00  –  Za ++ Bronisławę, Antoniego, Władysława i Franciszka Przemyk oraz Edwarda Janeckiego
            –  Za + Tomasza Obrzut

18:00  –  W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
            –  Dziękczynna w 30. rocznicę urodzin Damiana i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

CZWARTEK – 15. LIPCA

  7:00  –  Za + Łucję Kobiela (od swatów Danuty i Wiesława Czerpak)

  8:00  –  Za + Marka Szpilę (od Anny i Edwarda Szypuła)
            –  Za + Iwonę Drzewiecką

18:00  –  Zbiorowa za zmarłych
            –  Za ++ Danutę Kozik w rocz. śmierci oraz Zofię, Władysława i Tadeusza
            –  W intencji Józefy dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej

 

PIĄTEK – 16. LIPCA

  7:00  –  Za + Tomasza Obrzut
            –  W intencji Henryki z okazji 80. rocznicy urodzin, dziękczynno-błagalna

  8:00  –  Za + Grzegorza Olech
            –  Za + Jana Szeja (od rodziny Nocoń i Szary)

18:00  –  Za ++ Annę Janusz w 7 rocz. śmierci, męża Józefa oraz rodziców z obu stron
            –  Za ++ Bolesława Obrzut oraz rodziców z obu stron

 

SOBOTA – 17. LIPCA

  7:00  –  Za + Tomasza Obrzut
            –  Za + Józefa Bublewicz (od chrześnicy Moniki Marii Zakrzewskiej)

  8:00  –  Za + Stanisława Ślosarczyk
            –  Za ++ Irenę w 4 rocz. śmierci, Jana w 7 rocz. śmierci, z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

18:00  –  Za + Eleonorę Hofman w 1 rocz. śmierci
            –  Za ++ Józefa Doleckiego w 6 rocz. śmierci oraz żonę Małgorzatę, córkę Danutę, zięcia Ryszarda oraz z rodziny

 

SZESNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 18. LIPCA

  7:00  –  W intencji Bernadetty o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego

  8:30  –  Za ++ z rodziny Janik oraz z rodziny Machlowskich i zięcia Andrzeja
            –  W intencji Doroty i Tadeusza z okazji 29 rocznicy ślubu, dziękczynno-błagalna

10:00  –  Dziękczynna za 20 lat małżeństwa Agnieszki i Artura i z prośbą o Dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo

11:30  –  W 40 rocznicę ślubu Małgorzaty i Stanisława z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze na kolejne lata

17:00  –  Za + Tomasza Obrzut