CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

                                                                                 

4. LIPCA 2021

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  • W naszej parafii i wspólnocie, z okazji lgnacjańskiego Roku Jubileuszowego, gościmy relikwie i ikonę św. Ignacego Loyoli. Jeszcze dziś relikwie i ikona pozostają w kościele. Po wieczornej Mszy zostaną przeniesione do Domu Zakonnego. W środę udadzą się w kolejny etap pielgrzymki – do Zakopanego.
  • W związku z Rokiem Jubileuszowym przypominamy, iż w naszym kościele można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Szczegóły w ulotkach znajdujących się na stoliku przy wyjściu z kościoła oraz na plakatach.
  • Dziś jeszcze o godz. 16.30 zapraszamy na niedzielne nieszpory.
  • Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Kurii Diecezjalnej.
  • We środę o g. 17.30 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej na Mszę w intencjach próśb i podziękowań.
  • W czasie miesięcy wakacyjnych, a więc w lipcu i sierpniu, kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałki od 16.00 do 17.00 oraz w soboty od 10.00 do 12.00. W piątki nie będzie popołudniowej adoracji Najświętszego Sakramentu. Do praktyki tej powrócimy we wrześniu.
  • W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: we wtorek bł. Marię Teresę Ledóchowską, a w czwartek św. Jana z Dukli.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii.
  • W tym tygodniu z naszej parafii Pan powołał do Siebie śp. Józefa Dorucha. Wieczne odpoczywanie…

 

AMDG