JEDENASTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

                                                                                       

13 CZERWCA 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 • Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystości Najśw. Serca Pana Jezusa w naszej parafii,
  a w szczególności dzieciom, które sypały kwiaty, dziewczętom, które niosły symbole religijne, naszym ministrantom i panom niosącym baldachim. Dziękujemy serdecznie tym, którzy nad tym czuwali i to przygotowali.
 • Dziś o g. 16.30 zapraszamy jeszcze na nabożeństwo czerwcowe.
  Natomiast przed kościołem do puszek ofiary zbiera Ochotnicza Straż Pożarna.
 • We wtorek, 15 czerwca, o g. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Modlitwy.
 • We czwartek o g. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.
 • 3 lipca, w sobotę, Apostolstwo Modlitwy organizuje pielgrzymkę do Krakowa do Centrum św. Jana Pawła II. Zapisy u Pani Halinki z Apostolstwa oraz w zakrystii u p. Józefa.
 • W sobotę, 26 i niedzielę 27 czerwca grupa małżeństw organizuje kiermasz domowych ciast i ciasteczek. Złożone ofiary przekazane zostaną wspólnocie Magis na dofinansowanie wakacyjnych rekolekcji.
 • Pragniemy poinformować, iż wspólnota Magis z naszej parafii zajęła l miejsce w konkursie ogólnopolskim „Serce Młodych” organizowanym przez Prowincję naszego zakonu. Więcej informacji na naszej stronie internetowej. Gratulujemy.
 • Diecezjalne Studium Muzyki Kościelnej ogłasza nabór kandydatów na rok szkolny 2021/22. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.
 • Zapraszamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii.
 • W dniach od 7 do 11 sierpnia 2021r. organizowana jest Piesza Pielgrzymka z Czechowic-Dziedzic na Jasną Górę. Zapisy uczestników odbędą się w salkach Parafii NMP Królowej Polski w Czechowicach-Dziedzicach w piątek (18 czerwca), sobotę (19 czerwca) i poniedziałek (21 czerwca) w godzinach od 17.00 do 19.00. Pielgrzymi niepełnoletni zapisują się w obecności rodzica, który pisemnie poświadcza zgodę i wskazuje pełnoletniego opiekuna. Więcej informacji na plakatach i w punkcie zapisu.
 • W tym tygodniu z naszej parafii Pan powołał do Siebie śp. Stanisławę Migdał i śp. Mieczysława Mieszczaka. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

 

AMDG