PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU – 29. LISTOPADA

 

INTENCJE MSZALNE

 

PONIEDZIAŁEK – 30. LISTOPADA

  7:00  –  Za + Lucynę Kłaptocz (od rodziny Kubera)
            –  Za + Kazimierę Piegzik z d. Bartoszek

  8:00  –  Za + Edwarda Czyż (od członków Grupy Modlitewnej św. O. Pio)
            –  Za Emilię Dzida  (od córki z mężem)

17:00  –  Za ++ Jadwigę i Franciszka
            –  Za + Józefa Śmietańskiego
            –  Za + O. Mariana Kępkę (od Domowego Kościoła)

 

WTOREK – 1. GRUDNIA   

  7:00  –  Za + Józefa Śmietańskiego
            –  Za + Edwarda Czyż  (od firmy „Improdex”)

  8:00  –  Za dusze w czyśćcu cierpiące
            –  Za żywych i zmarłych z rodzin Marii i Jerzego

17:00  –  Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo  dla Zdzisława z okazji urodzin
            –  Za ++ Stanisławę, Jana, Zofię i Zdzisława o dar Nieba

 

ŚRODA – 2. GRUDNIA

  7:00  –  Za dobroczyńców żywych i zmarłych
            –  Za + Lucynę Kłaptocz (od rodziny Kublin)

  8:00  –  Za + Janinę Jarczok (od wnuka Krzysztofa z rodziną)
            –  Z podziękowaniem za łaskę zdrowia i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Starzyńskich

17.00  –  W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
            –  Za + Adelę Płatek i zmarłych z rodziny

 

CZWARTEK – 3. GRUDNIA

  7:00  –  Za ++ Alicje Praisner i Leszka Chromika
            –  Za + Edwarda Czyż (od załogi sklepu mięsnego Ligota)

  8:00  –  Za + Helenę
            –  Za ++ Tomasza Hajok w 1. rocz. śmierci oraz rodziców

17:00  –  Za ++ Annę, Józefa, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz synów: Jana i Tadeusza
            –  Za ++ rodziców z obu stron oraz Józefa
            –  Za + Czesława Polok w 30. rocz. śmierci

 

PIĄTEK – 4. GRUDNIA

  7:00  –  Dziękczynna i z prośbą o uzdrowienie duszy i ciała dla żony Ewy
            –  Za ++ dziadków Karolinę i Władysława oraz ich dzieci

  8:00  –  W intencji Górników żywych i zmarłych oraz w intencji ich rodzin
            –  Za + Edwarda Czyż (od członków Towarzystwa im. Ojca Pio)

16:00  –  Za + Emilię Dzida (od prawnuków Marysi, Franka i Jasia)

17:00   –  W intencji Apostolstwa Modlitwy
            –  Za Kazimierę Piegzik z d. Bartoszek

18:00  –  W intencji Górników i ich rodzin

 

SOBOTA – 5. GRUDNIA

  7:00  –  Za + Lucynę Kłaptocz (od wychowanków z rocznika 1984 ze Szkoły Podstawowej w Mazańcowicach)
            –  Za + Emilię Dzida (od Anny i Pawła Śmiech)

  8:00  –  W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
            –  Za + Helenę Gryczka

18:00  –  Za ++ Marię i Mieczysława Grzyb oraz Andrzeja
            –  Za ++ Wilhelma i Helenę Bartoniec

 

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU – 6. GRUDNIA

  7:00  –  Za + Lucynę Kłaptocz (od Gabrieli i Adama Waśko oraz Centrum Rehabilitacji WAS-MED)

  8:30  –  Za ++ Helenę i Józefa oraz rodziców
            –  Za + Sylwestra w 10. rocz. śmierci

10:00  –  Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Michała Niemczyka z okazji 30. rocznicy urodzin
            –  Za ++ Franciszka Żmuda i rodziców z obu stron

11:30  –  Dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo  i opiekę Matki Bożej dla Marii w 80. rocznicę urodzin

17:00  –  Za ++ Józefa Buja w 7. rocz. śmierci oraz rodziców