W dniu dzisiejszym Nieszporów nie będzie, ale jak co roku, zapraszamy na Koncert Kolęd „Zaśpiewajmy Maleńkiemu”, który rozpocznie się w naszym kościele o 18:00. Organizatorem i wykonawcą koncertu jest młodzieżowa Wspólnota MAGIS, działająca przy naszej parafii.

Poniedziałek, 6 stycznia, Uroczystość OBJAWIENIA PAŃSKIEGO. Porządek Mszy św. niedzielny.

Przypominamy, że tradycyjny Orszak Trzech Króli wyruszy tego dnia z Zabrzega. Rozpoczęcie o 11:45 przy tamtejszej remizie Straży Pożarnej.

Wtorek, 7 stycznia, to ostatni dzień tegorocznej Wizyty duszpasterskiej. Wszystkim którzy nas przyjęli, dziękujemy za kolędowe spotkania. Równocześnie przypominamy, iż jest to dzień „kolędy uzupełniającej”. Parafian, którzy chcą Nas zaprosić na zaległą wizytę, prosimy o zgłaszanie adresów w zakrystii lub bezpośrednio do Ojców: Proboszcza lub Wikarego.

Tego dnia spotkanie modlitewne Apostolstwa Modlitwy o godz. 17:00.

Środa, 8 stycznia, o 17:30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o 18:00.

Piątek, 10 stycznia, 18:00 Msza św. z udziałem Młodzieży, a po niej spotkanie formacyjne młodzieżowej Wspólnoty MAGIS, na które serdecznie zapraszamy.

W ubiegłym tygodniu do wieczności odeszli: ś.p. Stanisław Zawada oraz ś.p. Ryszard Hulbój, a także pracujący w Naszej Parafii ś.p. o.Janusz Cechowy SJ z Gliwic. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Z błogosławieństwem
Ojcowie Jezuici