O godz. 16:30 zapraszamy na Nieszpory kolędowe.

Szczegółowy plan trwającej właśnie “Wizyty Kolędowej”, znajduje się na stronie Naszej Parafii oraz w gablocie.

Wtorek, 31 grudnia, wspomnienie św. Sylwestra, papieża. 16:30 uroczyste Nabożeństwo kończące mijający rok. O 17:00 Msza św. z kazaniem podsumowującym miniony rok A.D. 2019.

Środa, 1 stycznia, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek Mszy świętych niedzielny. Dzień modlitw o pokój na świecie.

Czwartek, 2 stycznia, wspomnienie Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu.

Piątek, 3 stycznia, Najświętszego Imienia Jezus – święto tytularne Naszego Zakonu, którego oficjalna nazwa brzmi: „Towarzystwo Jezusowe”. Z racji Pierwszego Piątku Miesiąca Msze św. o 7:00; 8:00; 17:00, a o 17:30 Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Msza św. w intencji Apostolstwa Modlitwy. Msza św. dla Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania oraz dla Wspólnoty Magis o 19:00.

Chorych z Komunią św. odwiedzimy w pierwszy piątek LUTEGO.

Sobota, 4 stycznia, o 8:00 Msza św. w ku czci Niepokalanego Serca Maryi Panny. Eucharystię poprzedzą Godzinki ku czci Niepokalanej, a po niej wspólny Różaniec.

W przyszłą niedzielę, 5 stycznia, o 18:00 zapraszamy jak co roku na koncert kolęd „Zaśpiewajmy Maleńkiemu”. Organizatorem i wykonawcą koncertu jest Ignacjańska Młodzieżowa Wspólnota MAGIS, działająca przy naszej parafii.

PRZYPOMINAMY, że od stycznia 2020 roku wieczorne Msze św. w dzień powszedni w Naszym kościele będą zaczynały się o 18:00 (a nie jak dotychczas o 18:30).

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Z błogosławieństwem
Ojcowie Jezuici