Spowiadamy na początku każdej Mszy św.

cały tydzień, czyli o godz. 7.00, 8.00 i 18.30, a w niedzielę o 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 17.00.

Dodatkowo podczas codziennej adoracji spowiadamy wraz z księżmi z Dekanatu Czechowice w godzinach:

 

od poniedziałku do soboty od godz. 9.00 do 10.30

od poniedziałku do piątku od godz. 15.00 do 16.30

 

Pamiętajmy o rachunku sumienia przed każdą spowiedzią.

Ks. Lechosław Waleczek

Ligota

9.00

20 V

10 VI

1 VII

22 VII

12 VIII

2 IX

Pon.

Ks. Marcin Moskal

Jezusa Chrystusa Odkupiciela

15.00

Ks. Jerzy Jęczmionka

NMP Wspomożenia Wiernych

9.00

21 V

11 VI

2 VII

23 VII

13 VIII

3 IX

Wt.

Ks. Kamil Żółtaszek

NMP Wspomożenia Wiernych

15.00

Ks. Kamil Kaczor

NMP Królowej Polski

9.00

22 V

12 VI

3 VII

24 VII

14 VIII

4 IX

Śr.

Ks. Marek Różycki

św. Barbara

15.00

Ks. Paweł Hubczak

NMP Wspomożenia Wiernych

9.00

23 V

13 VI

4 VII

25 VII

WNIEBOWZIĘCIE NMP

5 IX

Czw.

Ks. Mariusz Chwedczuk

Bestwina

15.00

Ks. Jan Błotko

Ligota

9.00

24 V

14 VI

5 VII

26 VII

16 VIII

6 IX

Pt.

Jezuici

św. Andrzej Bobola

15.00

Ks. Józef Baran

Bestwina

9.00

25 V

15 VI

6 VII

27 VII

17 VIII

7 IX

Sob

Ks. Andrzej Raszka

Jezusa Chrystusa Odkupiciela

9.00

27 V

17 VI

8 VII

29 VII

19 VIII

9 IX

Pon.

Ks. Maciej Pszczółka

Kaniów

15.00

Ks. Janusz Tomaszek

Kaniów

9.00

28 V

18 VI

9 VII

30 VII

20 VIII

10 IX

Wt.

Ks. Krzysztof Szopa

Zabrzeg

15.00

Ks. Michał Bogacz

św. Barbara

9.00

29 V

19 VI

10 VII

31 VII

21 VIII

11 IX

Śr.

Ks. Leszek Bogacz

św. Stanisław

15.00

Ks. Kazimierz Janiurek

św. Maksymilian Maria Kolbe

9.00

30 V

BOŻE CIAŁO

11 VII

1 VIII

22 VIII

12 IX

Czw.

Ks. Kamil Jurek

św. Barbara

15.00

Ks. Cezary Dulka

Bestwina

9.00

31 V

21 VI

12 VII

2 VIII

23 VIII

13 IX

Pt.

Jezuici

św. Andrzej Bobola

15.00

Ks. Krzysztof Zięba

św. Katarzyna

9.00

1 VI

22 VI

13 VII

3 VIII

24 VIII

14 IX

Sob.

Ks. Krzysztof Gworek

Zabrzeg

9.00

3 VI

24 VI

15 VII

5 VIII

26 VIII

16 IX

Pon.

Jezuici

św. Andrzej Bobola

15.00

Ks. Szymon Czauderna

Bestwina

9.00

4 VI

25 VI

16 VII

6 VIII

27 VIII

17 IX

Wt.

Ks. Jerzy Ryłko

NMP Wspomożenia Wiernych

15.00

Ks. Ludwig Duży

św. Barbara

9.00

5 VI

26 VI

17 VII

7 VIII

28 VIII

18 IX

Śr.

Ks. Zygmunt Mizia

Miliardowice

15.00

Ks. Henryk Gruszka

Bronów

9.00

6 VI

27 VI

18 VII

8 VIII

29 VIII

19 IX

Czw.

Ks. Marcel Jarzyna

NMP Królowej Polski

15.00

Ks. Piotr Pietrasina

św. Katarzyna

9.00

7 VI

28 VI

19 VII

9 VIII

30 VIII

20 IX

Pt.

Jezuici

św. Andrzej Bobola

15.00

Ks. Marian Frelich

NMP Królowej Polski

9.00

8 VI

29 VI

20 VII

10 VIII

31 VIII

21 IX

Sob