Spowiadamy na początku każdej Mszy św.

cały tydzień, czyli o godz. 7.00, 8.00 i 18.30, a w niedzielę o 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 17.00.

Dodatkowo podczas codziennej adoracji spowiadamy wraz z księżmi z Dekanatu Czechowice w godzinach:

 

od poniedziałku do soboty od godz. 9.00 do 10.30

od poniedziałku do piątku od godz. 15.00 do 16.30

 

Pamiętajmy o rachunku sumienia przed każdą spowiedzią.

Ks. Lechosław Waleczek Ligota

9.00

10 IX

1 X

22 X

12 XI

3 XII

21 I

11 II

4 III

25 III

29 IV

Pon.

Ks. Marcin Moskal Jezusa Chrystusa Odkupiciela

15.00

Ks. Jerzy Jęczmionka NMP Wspomożenia Wiernych

9.00

11 IX

2 X

23 X

13 XI

4 XII

22 I

12 II

5 III

26 III

30 IV

Wt.

Ks. Kamil Żółtaszek NMP Wspomożenia Wiernych

15.00

Ks. Kamil Kaczor NMP Królowej Polski

9.00

12 IX

3 X

24 X

14 XI

5 XII

23 I

13 II

6 III

27 III

1 V

Śr.

Ks. Marek Różycki Św. Barbara

15.00

Ks. Paweł Hubczak NMP Wspomożenia Wiernych

9.00

13 IX

4 X

25 X

15 XI

6 XII

24 I

14 II

7 III

28 III

2 V

Czw.

Ks. Mariusz Chwedczuk Bestwina

15.00

Ks. Jan Błotko Ligota

9.00

14 IX

5 X

26 X

16 XI

7 XII

25 I

15 II

8 III

29 III

3 V

Pt.

Jezuici Św. Andrzej Bobola SJ

15.00

Ks. Józef Baran Bestwinka

9.00

15 IX

6 X

27 X

17 XI

8 XII

26 I

16 II

9 III

30 III

4 V

Sob.

Ks. Andrzej Raszka Jezusa Chrystusa Odkupiciela

9.00

17 IX

8 X

29 X

19 XI

10 XII

28 I

18 II

11 III

1 IV

6 V

Pon.

Ks. Maciej Pszczółka Kaniów

15.00

Ks. Janusz Tomaszek Kaniów

9.00

18 IX

9 X

30 X

20 XI

11 XII

29 I

19 II

12 III

2 IV

7 V

Wt.

Ks. Krzysztof Szopa Zabrzeg

15.00

Ks. Michał Bogacz Św. Barbara

9.00

19 IX

10 X

31 X

21 XI

12 XII

30 I

20 II

13 III

3 IV

8 V

Śr.

Ks. Leszek Bogacz Św. Stanisław

15.00

Ks. Kazimierz Janiurek Św. Maksymilian M. Kolbe

9.00

20 IX

11 X

1 XI

22 XI

13 XII

31 I

21 II

14 III

4 IV

9 V

Czw.

Ks. Kamil Jurek Św. Barbara

15.00

Ks. Cezary Dulka Bestwina

9.00

21 IX

12 X

2 XI

23 XI

14 XII

1 II

22 II

15 III

5 IV

10 V

Pt.

Jezuici Św. Andrzej Bobola SJ

15.00

Ks. Krzysztof Zięba Św. Katarzyna

9.00

22 IX

13 X

3 XI

24 XI

15 XII

2 II

23 II

16 III

6 IV

11 V

Sob.

Ks. Krzysztof Gworek Zabrzeg

9.00

24 IX

15 X

5 XI

26 XI

17 XII

4 II

25 II

18 III

8 IV

13 V

Pon.

Jezuici Św. Andrzej Bobola SJ

15.00

Ks. Szymon Czauderna Bestwina

9.00

25 IX

16 X

6 XI

27 XI

18 XII

5 II

26 II

19 III

9 IV

14 V

Wt.

Ks. Jerzy Ryłko NMP Wspomożenia Wiernych

15.00

Ks. Ludwig Duży Św. Barbara

9.00

26 IX

17 X

7 XI

28 XI

19 XII

6 II

27 II

20 III

10 IV

15 V

Śr.

Ks. Zygmunt Mizia Miliardowice

15.00

Ks. Henryk Gruszka Bronów

9.00

27 IX

18 X

8 XI

29 XI

20 XII

7 II

28 II

21 III

11 IV

16 V

Czw.

Ks. Marcel Jarzyna NMP Królowej Polski

15.00

Ks. Piotr Pietrasina Św. Katarzyna

9.00

28 IX

19 X

9 XI

30 XI

21 XII

8 II

1 III

22 III

12 IV

17 V

Pt.

Jezuici Św. Andrzej Bobola SJ

15.00

Ks. Marian Frelich NMP Królowej Polski

9.00

29 IX

20 X

10 XI

1 XII

22 XII

9 II

2 III

23 III

13 IV

18 V

Sob.