Spowiadamy na początku każdej Mszy św.

cały tydzień, czyli o godz. 7.00, 8.00 i 18.30, a w niedzielę o 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 17.00.

Dodatkowo podczas codziennej adoracji spowiadamy wraz z  księżmi z dekanatu Czechowice w godzinach:

 

od poniedziałku do soboty od godz. 9.00 do 10.30

od poniedziałku do piątku od godz. 15.00 do 16.30

 

Pamiętajmy o rachunku sumienia przed każdą spowiedzią.

Ks. Andrzej Raszka Jezusa Chrystusa Odkupiciela

9.00

23 IV

14 V

4 VI

25 VI

16 VII

6 VIII

27 VIII

17 IX

8 X

Pon.

Ks. Maciej Pszczółka Kaniów

15.00

Ks. Janusz Tomaszek Kaniów

9.00

24 IV

15 V

5 VI

26 VI

17 VII

7 VIII

28 VIII

18 IX

9 X

Wt.

Ks. Jerzy Ryłko NMP Wspomożenia Wiernych

15.00

Ks. Emil Dyrda Św. Józefa – Zabrzeg

9.00

25 IV

16 V

6 VI

27 VI

18 VII

8 VIII

29 VIII

19 IX

10 X

Śr.

Ks. Leszek Bogacz Św. Stanisława – Podraj

.00

Ks. Paweł Hubczak NMP Wspomożenia Wiernych

9.00

26 IV

17 V

7 VI

28 VI

19 VII

9 VIII

30 VIII

20 IX

11 X

Czw.

Ks. Lechosław Waleczek Opatrzności Bożej – Ligota

15.00

Ks. Piotr Pietrasina Św. Katarzyny

9.00

27 IV

SJ

SJ

29 VI

SJ

10 VIII

31 VIII

SJ

12 X

Pt.

Jezuici Św. Andrzeja Boboli

15.00

Ks. Jacek Rączka Św. Katarzyny

9.00

28 IV

19 V

9 VI

30 VI

21 VII

11 VIII

1 IX

22 IX

13 X

Sob

Ks. Michał Bogacz Św. Barbary

9.00

30 IV

21 V

11 VI

2 VII

23 VII

13 VIII

3 IX

24 IX

15 X

Pon.

Ks. Jerzy Jęczmionka NMP Wspomożenia Wiernych

15.00

Ks. Marcel Jarzyna NMP Królowej Polski

9.00

1 V

22 V

12 VI

3 VII

24 VII

14 VIII

4 IX

25 IX

16 X

Wt.

Ks. Wojciech Wniebowzięcia NMP – Bestwina

15.00

Ks. Jan Błotko Opatrzności Bożej – Ligota

9.00

2 V

23 V

13 VI

4 VII

25 VII

SJ

5 IX

26 IX

17 X

Śr.

Ks. Marek Różycki Św. Barbary

15.00

Ks. Henryk Gruszka NSPJ – Bronów

9.00

SJ

24 V

14 VI

5 VII

26 VII

16 VIII

6 IX

27 IX

18 X

Czw.

Ks. Kamil Jurek Św. Barbary

15.00

Ks. Kamil Kaczor NMP Królowej Polski

9.00

SJ

25 V

SJ

SJ

27 VII

SJ

SJ

28 IX

SJ

Pt.

Jezuici Św. Andrzeja Boboli

15.00

Ks. Marian Frelich NMP Królowej Polski

9.00

5 V

26 V

16 VI

7 VII

28 VII

18 VIII

8 IX

29 IX

20 X

Sob

Ks. Marcin Moskal Jezusa Chrystusa Odkupiciela

9.00

7 V

28 V

18 VI

9 VII

30 VII

20 VIII

10 IX

1 X

22 X

Pon.

Ks. Dawid Majdak Św. Józefa – Zabrzeg

15.00

Ks. Ludwik Duży Św. Barbary

9.00

8 V

29 V

19 VI

10 VII

31 VII

21 VIII

11 IX

2 X

23 X

Wt.

Ks. Kamil NMP Wspomożenia Wiernych

15.00

Ks. Zbigniew Jurasz Miłosierdzia Bożego – Miliardowice

9.00

9 V

30 V

20 VI

11 VII

1 VIII

22 VIII

12 IX

3 X

24 X

Śr.

Ks. Cezary Dulka Wniebowzięcia NMP – Bestwina

15.00

Ks. Kazimierz Janiurek Św. Maksymiliana Kolbego

9.00

10 V

SJ

21 VI

12 VII

2 VIII

23 VIII

13 IX

4 X

25 X

Czw.

Ks. Mariusz Chwedczuk Wniebowzięcia NMP – Bestwina

15.00

Ks. Krzysztof Szopa Św. Józefa – Zabrzeg

9.00

11 V

SJ

22 VI

13 VII

SJ

24 VIII

14 IX

SJ

26 X

Pt.

Jezuici Św. Andrzeja Boboli

15.00

Ks. Józef Baran Św. Sebastiana – Bestwinka

9.00

12 V

2 VI

23 VI

14 VII

4 VIII

25 VIII

15 IX

6 X

27 X

Sob

 

Ks. Andrzej Raszka

Jezusa Chrystusa Odkupiciela

9.00

4 IX

25 IX

16 X

6 XI

27 XI

15 I

5 II

26 II

19 III

Pon

Ks. Maciej Pszczółka

Kaniów

15.00

Ks. Janusz Tomaszek

Kaniów

9.00

5 IX

26 IX

17 X

7 XI

28 XI

16 I

6 II

27 II

20 III

Wt

Ks. Jerzy Ryłko

NMP Wspomożenia Wiernych

15.00

Ks. Emil Dyrda

Św. Józefa – Zabrzeg

9.00

6 IX

27 IX

18 X

8 XI

29 XI

17 I

7 II

28 II

21 III

Śr

Ks. Leszek Bogacz

Św. Stanisława – Podraj

15.00

Ks. Paweł Hubczak

NMP Wspomożenia Wiernych

9.00

7 IX

28 IX

19 X

9 XI

30 XI

18 I

8 II

1 III

22 III

Czw

Ks. Lechosław Waleczek

Opatrzności Bożej – Ligota

15.00

Ks. Piotr Pietrasina

Św. Katarzyny

9.00

8 IX

29 IX

20 X

SJ

10 XI

1XII

19 I

SJ

9 II

2 III

23 III

Pt

Jezuici

jezuici

15.00

Ks. Jacek Rączka

Św. Katarzyny

9.00

9 IX

30 IX

21 X

11 XI

2 XII

20 I

10 II

3 III

24 III

Sob

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ks. Michał Bogacz

Św. Barbary

9.00

11 IX

2 X

23 X

13 XI

4 XII

22 I

12 II

5 III

9 IV

Pon

Ks . Jerzy Jęczmionka

Wspomożenie Wiernych

15.00

Ks. Marcel Jarzyna

NMP Królowej Polski

9.00

12 IX

3 X

24 X

14 XI

5 XII

23 I

13 II

6 III

10 IV

Wt

Ks. Roman  Berke

Bestwina

15.00

Ks. Jan Błotko

Opatrzności Bożej – Ligota

9.00

13 IX

4 X

25 X

15 XI

6 XII

24 I

14 II

 

7 III

11 IV

Śr

Ks. Marek Różycki

Św. Barbary

15.00

Ks. Henryk Gruszka

Najśw. Serca Pana Jezusa – Bronów

9.00

14 IX

5 X

26 X

16 XI

7 XII

25 I

15 II

8 III

12 IV

Czw

Ks. Kamil Jurek

Św. Barbary

15.00

Ks. Kamil Kaczor

NMP Królowej Polski

9.00

15 IX

SJ

6 X

27 X

17 XI

SJ

8 XII

26 I

16 II

SJ

9 III

13 IV

Pt

jezuici

Jezuici

15.00

Ks. Marian Frelich

NMP Królowej Polski

9.00

16 IX

7 X

28 X

18 XI

9 XII

27 I

17 II

10 III

14 IV

Sob

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ks. Marcin Moskal

Jezusa Chrystusa Odkupiciela

9.00

18 IX

9 X

30 X

20 XI

11 XII

29 I

19 II

12 III

16 IV

 Pon

 

Ks. Dawid Majdak

Św. Józefa – Zabrzeg

15.00

Ks. Ludwik Duży

Św. Barbary

9.00

19 IX

10 X

31 X

21 XI

12 XII

30 I

20 II

13 III

17 IV

Wt

Ks. Kamil

Wspomożenie Wiernych

15.00

Ks. Zbigniew Jurasz

Miłosierdzia Bożego – Miliardowice

9.00

20 IX

11 X

1 XI

22 XI

13 XII

31 I

21 II

14 III

18 IV

Śr

Ks. Cezary Dulka

Wniebowzięcia NMP – Bestwina

15.00

Ks. Kazimierz Janiurek

Św. Maksymiliana Kolbego

9.00

21 IX

12 X

2 XI

23 XI

14 XII

1 II

22 II

15 III

19 IV

Czw

Ks. Mariusz Chwedczuk

Wniebowzięcia NMP – Bestwina

15.00

Ks. Krzysztof Szopa

Św. Józefa – Zabrzeg

9.00

22 IX

13 X

3 XI

24 XI

15 XII

SJ

2 II

23 II

16 III

SJ

20 IV

SJ

Pt

Jezuici

Jezuici

15.00

Ks. Józef  Baran

Św. Sebastiana – Bestwinka

9.00

23 IX

14 X

4 XI

25 XI

16 XII

3 II

24 II

17 III

21 IV

Sob